Fenix mini waporyzator do suszu

Fenix mini waporyzator do suszu to produkt, który w dzisiejszych czasach cieszy się ogromną popularnością. Jest on dostępny w bardzo atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na taki zakup.

Waporyzator do suszu

Waporyzatory można również stosować do wdychania oleju z konopi indyjskich i koncentratów woskowych, które zostały wyekstrahowane z rośliny. Czasami olej miesza się również z glikolem propylenowym i glikolem polietylenowym, aby uczynić go mniej lepkim. Waporyzacja jest bardziej wydajna niż palenie, ponieważ około 30% THC w papierosach z marihuany lub haszyszu jest niszczone przez pirolizę podczas palenia. Waporyzatory można również wykorzystywać do wdychania innych narkotyków rekreacyjnych. W ten sposób można spożywać różnorodne, rozpuszczone w e-liquidie lub bezpośrednio odparowane.

Bezpieczne urządzenie

Fenix mini waporyzator do suszu jest nie tylko legalny, ale również w stu procentach bezpieczny. Badania z użyciem waporyzatorów wykazały najwyższą wydajność dostarczania przy około 226 ° C. Najczystsze preparaty dały najwyższą wydajność, około 56% dla czystego THC w porównaniu z 29% dla materiału roślinnego. Oprócz THC w materiale roślinnym wykryto kilka innych kannabinoidów, a także szereg innych składników roślinnych, w tym terpenoidy. Stosując czysty THC w odparowywaczu, nie wykryto produktów degradacji. Im dłużej para jest przechowywana, tym więcej THC jest tracone podczas kondensacji na powierzchni odparowywacza. Waporyzatory są czasami stosowane przez szefów kuchni jako metoda przykładania kontrolowanego ciepła do ziół i przypraw w celu uwolnienia smaków.

Waporyzator Fenix mini dostępny w ofercie sprzedażowej KonopnySklep.